stage grondstoffenmanagement

stage grondstoffenmanagement

Interns Higher education
Utrecht Den Haag
Other
{{ $t('vacancy.apply') }}

Wil jij je duurzaamheidskennis in de praktijk brengen en ervaring opdoen bij een adviesbureau dat ondersteuning biedt in de transitie van circulair beleid & strategie naar uitvoering in de projecten?

Je functie

Dan is een stageplek binnen onze groep Grondstofstromen de ideale plek om je verder te ontwikkelen. Binnen onze groep werk je mee aan verschillende projecten om grondstoffengebruik te verminderen. Eén van deze projecten is het Material Flow Management van Wageningen University & Research (WUR). In dit project adviseren we de WUR hoe zij hun grondstoffengebruik kunnen verminderen door producten anders in te kopen of langer te gebruiken in de organisatie. Hiervoor hebben we een datamodel ontwikkeld om het grondstoffenverbruik te monitoren en doen we meerdere projecten, in samenwerking met een afvalbedrijf, gericht op specifieke stromen als tissues, lab-plastics en GFT om deze te verminderen.

Product-Marktcombinatie

Deze rol valt binnen de groep Grondstofstromen. Deze groep (8 personen) maakt onderdeel uit van de product-marktcombinatie Circular & Net Zero Solutions (20 personen). Wij adviseren en ondersteunen in de transitie van circulair beleid & strategie naar uitvoering in de projecten en implementatie in de bedrijfsvoering. Concreet werken we aan LCA, CO2 en MKI impactberekeningen en afval en grondstoffenmanagement voor bedrijven en de overheid. Voor deze stage is het mogelijk om op onze kantoren in Utrecht, Den Haag of Wageningen te werken.

Wat wij vragen

 • je zoekt een meeloop- of afstudeerstage;
 • je volgt een hbo- of wo-opleiding in de richting van: milieukunde; biobased sciences;
 • biosystems engineering; urban environmental management;
 • environmental technology; metropolitan analysis, design, and engineering;
 • sustainable business and innovation;
 • sustainable supply chain analytics;
 • je bent enthousiast, leergierig, zelfstandig en in staat om in een team te functioneren;
 • je hebt interesse in duurzaamheid en/of afval;
 • je beheerst de Nederlandse taal goed.

Wat wij bieden

 • werken in een enthousiast team;
 • veel ruimte voor eigen initiatief en verantwoordelijkheid;
 • meewerken in projecten;
 • begeleiding door een vaste en ervaren medewerker;
 • een stagevergoeding;
 • aanvang en duur van de stage zijn in overleg.

Wie wij zijn

Witteveen+Bos is een advies- en ingenieursbureau, dat wereldwijd oplossingen biedt voor complexe, technische en maatschappelijke vraagstukken op het gebied van water, infrastructuur, milieu en bouw. Vanuit een inspirerende werkomgeving werken onze ruim 1.450 medewerkers in multidisciplinaire projectteams aan fascinerende projecten in binnen- en buitenland. Ons werk vraagt steeds om nieuwe kennis en verantwoordelijkheden, vandaar dat persoonlijke en vakinhoudelijke ontwikkeling essentieel is en gestimuleerd wordt. Onze medewerkers hebben de ambitie het beste uit zich zelf te halen en kwalitatief de beste resultaten te leveren. Er is ruimte voor eigen initiatief en ondernemerschap.

Reageren?

Heb je belangstelling voor deze stage, reageer dan direct online. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Rachel Looijenga, adviseur afval en grondstoffen, telefoon +31 (0) 6 43 15 66 00 of met Dieuwertje Roelofsen, groepsleider Grondstofstromen, telefoon 06 86 86 34 95.

More information?

Vacancies